← Avaleht

Asprova

Asprova on maailma parim planeerimisvahend lean-tootjatele. Täna on Asprova turuliider Jaapanis, lean-tootmise sünnimaal. Asproval on 1860 rahulolevat klienti, nende hulgas näiteks Honda, Panasonic, Toyota ja Hitachi. Alates loomisest 1994. aastal on Asprova loojate peaeesmärk olnud lahendada leani seitsmest probleemist neli:

Mõned Asprova kasutajad:

Asprova mõju

Asprova kasutajate tüüpilised eduraportid on järgmised:

Kiire ja tõhus igapäevane planeerimine

Kuidas toota efektiivselt, kui toodete variatiivsus kasvab, kuid tarneajad ja toodete elutsüklid lühenevad ning toorainekulud ja nõudlus kõiguvad üha rohkem?

Paljud ettevõtted rea­geerivad aina keerulisemale olukorrale laovarude suurendamisega, kuid tulemuses üha enam „riiulisoojendajaid“, mis tuleb igal aastal utiliseerida. Selline lähenemine suurendab oluliselt kulutusi.

Lean-tootjate vastus keerulisemaks muutuvatele nõudmistele on vastupidine – toota vähem riiulisse. Vähendada või kaotada laoseisud, masinate ooteajad ja asjatud tarnesõidud.

Asprova võimaldab reaalajas vastata küsimustele nagu

Erinevalt tavapärasest tootmistarkvarast ei kulu Asproval nende küsimuste vastamiseks tunde, vaid mõned sekundid. Ka siis, kui parameetrite ja muutujate arv kalkulatsioonides ulatub sadadesse tuhandetesse. Asprova on maailma kiireim ajaplaneerija.

Reaalajas ülevaade

Kiire ja tõhus planeerimine ei ole võimalik ilma täpse ülevaateta hetkeolukorrast. Asprova kiirus teeb selle võimalikuks. Asprova võimaldab:

Asprova funktsioonid

Asprova laiendused toovad planeerimisse veelgi lisavõimalusi. Võid jälgida KPI-mõõdikute abil tootmise planeerimise tulemi kvaliteeti kasvõi rahas mõõdetuna. Või simuleerida erinevate stsenaariumide mõju tootmismõõdikuid kasutades. Laienduste kaudu on Asprovas lisaks võimalik müügitellimuste haldus, ostud, KPI-mõõdikud, ressursside lukustamine, ajapiirangud, sündmused, optimeerimine, litsentsiserver, andmeserver jne.

Asprova juurutamine

Juurutamise võti peitub meeskonnas. Ei piisa ainult heas Asprova tundmises, tuleb peensusteni tunda tootmist. Vaata lähemalt https://www.asprova.com

Eestis esindab ja müüb Asprovat Leanest OÜ.

Küsi pakkumist!