← Avaleht

Tehisintellekt

Oleme spetsialiseerunud pildi töötlemise algoritmidele (image recognition) ja masinõppele (machine leaning). Rakendame tehisintellekti (artificial intelligence ehk AI) tehnoloogiat valdkondades, kus tavatehnoloogia jääb hätta, näiteks tehastes kvaliteedikontrollis.

Pildituvastus

Tööstusele pakutavates kvaliteedituvastamise tarkvaralahendustes oleme keskendunud AI-lahendustele, mis põhinevad pildituvastusel.

Enamjaolt kasutavad meie AI-l baseeruvad lahendused kas ühte või kombineeritud versiooni:

Iga kliendi vajadusest tulenevalt valime parima sobiva AI-lahenduse.

Kuidas töötab pildituvastusel põhinev AI-lahendus?

Protsess koosneb kolmest peamisest etapist:

Kuna kaameratest ja sensoritest saadavad materjal on struktureerimata, siis kasutame piltide analüüsimiseks kõige kaasaegsemaid tehnikaid nagu masinõppe algoritmid.

Algoritmi treenimine

Pildianalüüsi meetodil kasutatava AI-l põhineva masinõppe tulemusel on võimalik tarkvara abil lahendada teatud ülesandeid juba inimtöötasemest täpsemalt.

Oluline etapp AI-mudelite rakendamise protsessis, mille tulemiks on kliendi (tootmis)materjali andmetest AI abil reaalajas kvaliteedi tuvastamine, on eelnev manuaalne pildil olevate andmete markeerimise protsess.

Sellise AI-mudelite treeninguks vajaliku markeeritud materjali loomise protsessiks on vajalik rakendada inimtööjõudu. Leanest saab pakkuda AI treeninguks vajalikku andmete markeerimist teenusena. Me oleme loonud andmete markeerimise protsessi otstarbeks oma tarkvara ja ressursi.

Oma klientidele oskame soovitada sobivaimat pildituvastusel põhinevat AI-lahendust, mis vastaks nende tootmise kvaliteedituvastuse eripäradele ja nõudmistele ning pakuks optimaalseimat väljundit.

Küsi pakkumist!